Od 23. do 24. kolovoza 2025. godine 8 članica i članova išlo je u Gorski kotar, gdje se u subotu planinarilo na Bijele i Samarske stijene preko Vihoraškog puta, dok je u nedjelju bio uspon na Veliki Drgomalj kod Delnica, a u povratku kući posjetio se i kanjon Kamačnik.

Smještaj je bio u hostelu Crni lug.

23. 8. (subota) – Bijele i Samarske stijene:

24. 8. (nedjelja) – Veliki Drgomalj:

24. 8. (nedjelja) – kanjon Kamačnik: